Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Idzie nowe – Poznaj nowy smak piwa!

2022-11-26 @ 19:00 - 23:59

Ten weekend będzie wyjątkowy, a to wszytko za sprawą nowej premiery! Browar Bałtów zaproponuje nowy gatunek piwny — jeśli jesteś miłośnikiem klasycznego stoutu, koniecznie odwiedź nas w tę sobotę!

 

Nowe smaki — restauracja browarna

Poza debiutującym piwem Szef kuchni zaprasza na nowe menu, które idealnie komponować się będzie z nowym stylem piwnym. Na talerzach zobaczycie — soczyste steki, klasycznego cheeseburgera, aromatyczne żeberka z sosem BBQ serwowane z frytkami, sałatką oraz fasolką po bretońsku. W naszej karcie znajdziecie także dania wegańskie — chrupiący podpłomyk leśny, a także „burger roślinożercy” podawany z frytkami z batatów.

Na osłodę w naszej nowej karcie znajdziecie crème brûlée — zapiekany deser, uwieńczony warstwą skarmelizowanego cukru.

Nowe smaki będziecie mogli poznać wraz z otwarciem restauracji — zapraszamy od 13:00

 

 

Devil’Funk z CPT. Sparky

Muzyczny wieczór — zapraszamy na Devil’s Funk z Cpt. Sparky, to wyjątkowe wieczory z muzyką na żywo z płyt winylowych. To jedyne miejsce w regionie, gdzie możecie usłyszeć przeboje „Polish Funk”.

Cpt. Sparky prowadził swoją autorską audycję w radiu Chillizet. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Na scenie mogliście zobaczyć go z Haliną Frąckowiak oraz Urszulą Dudziak. Swoimi przebojami bawił publiczność na takich eventach, jak: „Bal Dziennikarzy”, „Bal TVN”, pojawia się na imprezach klubowych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

To współautor „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  oraz  autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

Wydarzenie „Devil’s Funk” rozpoczynamy o godz. 19:00

Wstęp wolny

 

Details

Date:
2022-11-26
Time:
19:00 - 23:59

Organizer

Browar Bałtów

Venue

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close