Historia powstania

O nas

PIERWSZY W POLSCE BROWAR TEMATYCZNY
„Smak przygody zależy od towarzystwa”
3V9A3172b
BROWAR BAŁTÓW

Browar Bałtów powstał na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – miejsca stworzonego z pasji do odkrywania, podróżowania i wspólnego spędzania czasu. Browar kontynuuje tą misję i otwiera przez swoimi gośćmi kolejne drzwi do poznania Bałtowa. Jest pierwszym w Polsce browarem tematycznym, który z niezwykłą starannością warzy doskonałe piwo a każde z nich ożywa dzięki niezwykłym słuchowiskom. Z dumą opowiada o miejscu w którym się znajduje, chwali i szanuje otaczającą go przyrodę z której czerpie inspiracje tworząc takie cuda jak piwo propolisowo – miodowe!

RESTAURACJA BROWAR BAŁTÓW

LEKKIE PRZEGRYZAŁKI …

Dania serwowane w naszej restauracji mają przede wszystkim podkreślać smak serwowanych piw. Dania są lekkie, oferujemy szeroką gamę przekąsek, którymi łatwo dzielić się z przyjaciółmi podczas wspólnego biesiadowania.

 

... Z REGIONALNYCH PRODUKTÓW

Nasze dania powstają z produktów pochodzących od lokalnych dostawców, których znamy i wiemy, że zależy im na najwyższej jakości równie mocno jak nam.

… PIĘKNIE PODANE

Każde danie zachwyci Was zarówno smakiem jak i wyglądem. Niespotykana kompozycja i wyszukane dodatki tworzą idealną całość. Smacznego!

... a do tego piwo z historią w tle...

Każde bałtowskie piwo posiada swoją legendę. Rozsmakuj się więc w naszych historiach, piwie i potrawach. Gwarantujemy, że Gawędziasz zaskoczy Cię niejednym pouczającym morałem. 

Nasze opowieści dostępne na Storytel.

Close
Close