Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Devil’s Funk 2 lipca

2022-07-02 @ 20:00 - 23:59

DJ Ojciec Karol
2 lipca 20:00 – 00:00
Wstęp wolny

Współzałożyciel Break Da Funk, piąte kołu u wozu kolektywu Soul Service.

Wydał mikstape „Akumulatura” ukazujący wpływ funku na współczesna muzykę taneczną, a także mix „Sepukultura” z gościnnym udziałem znakomitych muzyków: mC glenSKii – wokal, Kuba Galiński – syntezator i organy, Suhi vel Sushkin – trąbka i wokal, dj Zaju – scratch. Miks został wyemitowany na falach prowadzonej przez wytwórnie Ninja Tune audycji Solid Steel.

W styczniu 2010 nakładem FM&P ukazał się 7 calowy winyl Break Da Funk  „Tajniak” z Ojcem Karolem jako współautorem jednego z dwóch zamieszczonych na płycie numerów.

Rok 2011 przyniósł wydanie 12” EP’ki „Muppets Revolution”. Za muzykę na płycie odpowiadają Spike i Ojciec Karol, ale gości jest bez liku: w „Kuratorze” rapuje Kfiat w tytułowym Muppets Revolution usłyszeć można Seana Palmera, dodatkowo Maciej Kleszczewski, Staszek Wróbel, Tomacki i Pawel Moszynski. Niesamowitą okładkę zaprojektował SEPE. 

Występował jako skreczownik-gramofonista w hip hopowym zespole Bassgrou. Pojawił się również ze skreczami na kilku innych płytach m.in. zespołów Łąki Łan, Patent, Letko czy Marika. Prowadził audycje w Jazz Radiu, gdzie można było usłyszeć fuzje funkowej muzyki miksowanej na żywo w studiu z dźwiękami płynącymi z instrumentów przyniesionych przez zapraszanych do audycji gości. Prowadził również audycje w Radiu Kampus oraz Radiu Roxy. 

Razem z Papa Zurą zarejestrowali set z wschodnim funkiem w kultowym Boiler Roomie.

Pod koniec 2017 Soul Service DJ Team, przedarł się razem z GAD Records przez archiwa Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, wybierając spośród licznych sesji trzynaście unikatowych utworów. Najnowsze wydawnictwo pt. „Kroniki Filmowe” przynosi muzykę o bardzo szerokiej rozpiętości stylistycznej: od dźwiękowych eksperymentów Augustyna Blocha i Mateusza Święcickiego, przez swingujące tematy Polish Jazz Quartetu i Kwintetu Bogusława Rudzińskiego po rockowo-funkowe szaleństwa SBB i Waldemara Parzyńskiego z Novi Singers.To wszystko składa się na wielobarwną, intrygującą mozaikę pulsującą tysiącem barw.

Szczegóły

Data:
2022-07-02
Godzina:
20:00 - 23:59

Organizator

Browar Bałtów
Close
Close