Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Devil’s Funk 15 października Cpt. Sparky

2022-10-15 @ 19:00 - 23:59

Jedyny browar tematyczny w Polsce zaprasza na muzyczne wieczory — Devil’s Funk. To niezwykłe wieczory, miłość do winyli, muzyki gatunku Polish Funk. Zapraszamy 15 października do Restauracji Browar Bałtów.

Cpt. Sparky

Prowadził swoją autorską audycję w radiu Chillizet. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Na scenie mogliście zobaczyć go z Haliną Frąckowiak oraz Urszulą Dudziak. Swoimi przebojami bawił publiczność na takich eventach, jak: „Bal Dziennikarzy”, „Bal TVN”, pojawia się na imprezach klubowych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

To współautor „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  oraz  autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

devil's-funk-browar-tematyczny

Najnowsza kompilacja Soul Service to „Interwizje”, członkowie kolektywu eksplorują w niej muzykę inspirowaną funkiem z krajów zza byłej „Żelaznej Kurtyny”.
https://kultowenagrania.pl/product/va-interwizje-east-european-visions-of-groovy-sound-1969-1982-lp-kolor/
http://www.cptsparky.com
http://www.soul-service.pl
https://www.facebook.com/kapitan.sparky
https://www.facebook.com/soulservicedjteam

 

Przypominamy, że to wydarzenie cykliczne i za tydzień ponownie widzimy się w Browarze Bałtów na wydarzeniu Devil’s Funk.

Wstęp Wolny

Organizer

Browar Bałtów

Venue

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close