Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Devil’s Funk 1 października CPT. Sparky

2022-10-01 @ 19:00 - 23:59

Muzyczny październik w Browarze Bałtów, zapraszamy na wieczory z płytami winylowymi i klimatami Polish Funk. Muzyczne brzmienia zafunduje CPT. Sparky — światowy Dj, który z pewnością zarazi was miłością do tego gatunku muzycznego.

DJ CPT. Sparky i kolektyw Soul Service

Mogliście usłyszeć go w radiu Chillizet, gdzie prowadził swoją autorską audycję. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Mogliście zobaczyć go ze słynną Haliną Frąckowiak czy Urszulą Dudziak. Występował na niejednym znanym evencie: „Bal TVN” czy „Bal Dziennikarzy”. To Dj, który pojawia się także na imprezach klubowych i firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

To współautor „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  oraz  autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

devil's-funk-

Najnowsza kompilacja Soul Service to „Interwizje”, członkowie kolektywu eksplorują w niej muzykę inspirowaną funkiem z krajów zza byłej „Żelaznej Kurtyny”.
https://kultowenagrania.pl/product/va-interwizje-east-european-visions-of-groovy-sound-1969-1982-lp-kolor/
http://www.cptsparky.com
http://www.soul-service.pl
https://www.facebook.com/kapitan.sparky
https://www.facebook.com/soulservicedjteam

 

 

Przypominamy, że to wydarzenie cykliczne i za tydzień ponownie widzimy się w Browarze Bałtów na wydarzeniu Devil’s Funk.

Wstęp Wolny

Details

Date:
2022-10-01
Time:
19:00 - 23:59
Event Tags:
, , , ,

Organizer

Browar Bałtów

Venue

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close