Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Devil’s Funk w Browarze Bałtów

25 marca @ 19:00 - 23:59

devil's-funk-

Zapraszamy na cykliczne Devil’s Funk w Browarze Bałtów. Za konsoletą Dj Cpt. Sparky, członek kolektywu soul service. Funkowe utwory zagoszczą w naszej restauracji tego wieczoru!

Devil’s Funk

Winyloteka z największymi przebojami Polish Funk. Browar Bałtów to jedynie miejsce w regionie, gdzie usłyszysz właśnie muzyczne przeboje tego gatunku muzycznego z lat 70. 80. i 90. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 19:00.

Cpt. Sparky

Prowadził swoją autorską audycję w radiu Chillizet. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Na scenie mogliście zobaczyć go z Haliną Frąckowiak oraz Urszulą Dudziak. Swoimi przebojami bawił publiczność na takich eventach, jak: „Bal Dziennikarzy”, „Bal TVN”, pojawia się na imprezach klubowych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

To współautor „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  oraz  autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

 

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
19:00 - 23:59

Organizator

Browar Bałtów

Miejsce wydarzenia

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close