Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Devil’s Funk Cpt. Sparky

2023-02-11 @ 19:00 - 23:59

devil's-funk-browar-tematyczny

Po raz kolejny za Dj w restauracji Browar Bałtów pojawi się Cpt. Sparky — współautor „Polish Funk”, autor wielu komplikacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

11 stycznia w Browarze Bałtów

Devil’s Funk czyli cykliczne i jedyne wydarzenie w regionie, podczas których można usłyszeć przeboje kolektywu Soul Servis, czyli jazz, soul, funk i lata 70. 80. i 90.

  • wydarzenie rozpoczynamy o 19:00
  • Wstęp wolny

To doskonałe miejsce na walentynkowy wieczór, zabierz więc swoją drugą połówkę i spędź wyjątkowy wieczór. Szef kuchni poleca wyjątkowe dania — ośmiornica na talerzu, chrupiące krewetki bądź aromatyczna zupa z soczewicy!

-devil's-funk-restauracja-browar-Baltow-

Cpt. Sparky

Prowadził swoją autorską audycję w radiu Chillizet. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Na scenie mogliście zobaczyć go z Haliną Frąckowiak oraz Urszulą Dudziak. Swoimi przebojami bawił publiczność na takich eventach, jak: „Bal Dziennikarzy”, „Bal TVN”, pojawia się na imprezach klubowych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

Zapraszamy do Restauracji Browar Bałtów !

Details

Date:
2023-02-11
Time:
19:00 - 23:59

Organizer

Browar Bałtów

Venue

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close