Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Devil’s Funk – Cpt Sparky

2023-02-25 @ 19:00 - 23:59

Miłośnicy funku, jazzu, soulu — zapraszamy do restauracji Browar Bałtów, gdzie panuje wyjątkowa atmosfera, a Szef Kuchni oferuje wyjątkowe i aromatyczne dania. Za dj-ką Cpt. Sparky – współautor kolektywu „Polish Funk”.

Devil’s Funk w Browarze Bałtów

To muzyczne wieczory z muzyką na żywo z płyt winylowych. To jedyne takie wydarzenie w regionie. Wspaniała atmosfera, muzyka i świeże piwo prosto z tanka!

Ponownie o muzyczny klimat zadba Dj Cpt. Sparky. Grał na wielu festiwalach polskich i zagranicznych. Na scenie występował z Haliną Frąckowiak, Urszulą Dudziak czy Anią Rusowicz.

Jest współautorem „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  i autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton. Najnowsza kompilacja Cpt. Sparkiego to  krążek z polską jazzową Bossa Novą „Fly me to Brazil” wydany przez Warner Polska. Płyta jest jeszcze w sprzedaży.
https://www.empik.com/fly-me-to-brazil-sparky-cpt,p1120016999,muzyka-p

Najnowsza kompilacja Soul Service to „Interwizje”, członkowie kolektywu eksplorują w niej muzykę inspirowaną funkiem z krajów z za byłej „Żelaznej Kurtyny”.

Wstęp wolny

 

Szczegóły

Data:
2023-02-25
Godzina:
19:00 - 23:59

Organizator

Browar Bałtów

Miejsce wydarzenia

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close