Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ORW Festiwal

30 czerwca @ 17:00 - 1 lipca @ 03:30

orw-browar-bałtów

30 czerwca i 1 lipca restauracja browar bałtów stanie się częścią miasteczka festiwalowego. To wszystko za sprawą wydarzenia, jakim jest ORW Festiwal. Zapraszamy do wspólnego powitania tegorocznych wakacji. Bawimy się w klimacie hip hopu oraz muzyki klubowej.

ORW Festiwal

Muzyka, Radość Energia to wszystko czeka na Was w jednym miejscu — w Bałtowie. Na terenie stoku narciarskiego rozegra się centralna część wydarzenia, czyli koncerty. Tu powstanie scena artystyczna z imponującymi efektami wizualnymi.

W naszej restauracji przez dwa dni będziemy rozkoszować wszystkich festiwalowiczów naszymi daniami, przekąskami i świeżym piwnym trunkiem prosto z tanka! W naszym miejscu wydzielimy także strefę vip.

15 koncertów na bałtowskiej scenie

Ogromna przestrzeń z wieloma udogodnieniami oraz 15 koncertów w 2 dni! Te wakacje nie mogą być lepsze. Na scenie pojawią się najwięksi polscy raperzy oraz DJ, a będą to m.in. O.S.T.R. Avi, Polska Wersja czy Smolasty. Drugiego dnia miłośnicy mocniejszych brzmień poczują przypływ pozytywnej energii i letniego klimatu dzięki DJ takim jak,: Tujamo, Matys, C-Bool, DBL i wiele innych.

Line up dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia.

Bilety w promocyjnej cenie

To ostatni moment, aby kupić bilet na wydarzenie, aż 40 zł taniej. Nie czekajcie i planujcie wypad na najlepszą imprezę w regionie!
Bilety do zakupu na https://orw.pl/#bilety    oraz platformach sprzedażowych (kup bilecik, biletyna, ebilet)

Szczegóły

Początek:
30 czerwca @ 17:00
Koniec:
1 lipca @ 03:30

Miejsce wydarzenia

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Close
Close