Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Devil’s Funk

2022-06-18 @ 21:00 - 23:59

😈 Devil’s Funk, to weekendowe wieczory z płytami winylowymi prowadzonymi przez DJ-ów związanych z kolektywem Soul Service w Browarze Bałtów.

Z oryginalnych winylowych krążków, na żywo miksować będą w każdy piątek i sobotę weekend DJe związani z kolektywem Soul Service. Muzyczny styl Soul Service to clash funkowych rytmów, jazzowych sekcji dętych z elementami boogie i disco a czasem rocka.

Każdy wieczór poprowadzi jeden z członków Soul Service, lub zaprzyjaźniony z kolektywem DJ, grający w podobnym stylu z płyt winylowych. W wyjątkowe wieczory w towarzystwie DJa wystąpi też improwizujący artysta muzyk.

Serdecznie zapraszamy, również do tańca, szczególnie po degustacji bałtowskich piw. 🍻

Kto zagra:
Cpt. Sparky (Michał Lipka)
Saksofon – Marcin Gańko

Cpt. Sparky to klubowy warszawski DJ, członek kolektywu Soul Service (znanego z kompilacji „Polish Funk”, wydanych przez Polskie Nagrania na CD i winylu). Cpt. Sparky wraz z Burnem Reynoldsem prowadził audycję autorską w Chillizet. Cpt. Sparky w 2015 roku wystąpił z autorskim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą” dla 20 tys osób wraz z Urszulą Dudziak, Haliną Frąckowiak i Anią Rusowicz; poza tym na „Żywiec Męskie Granie”, był rezydentem w 2017 „Hali Koszyki” regularnie gra w Warszawskich klubach Spatif, BARdzo Bardzo, Zamiesznie, Bar Studio, Kita Koguta i paru tysiącach imprez klubowych i firmowych od Tokyo, Londyn, Berlin przez Tel-Aviv po Shanghaj. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.
Jest współautorem „Polish Funk”  i autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton. Najnowsza kompilacja Cpt. Sparkiego to  krążek z polską jazzową Bossa Novą „Fly me to Brazil” wydany przez Warner Polska. Płyta jest jeszcze w sprzedaży. 

Marcin Gańko Saksofony, Flet poprzeczny, kompozytor, aranżer. Kreatywny artysta łączący przeszłość klasyczną z free style-m. Doświadczenie wywiódł ze współpracy zespołowej lub przy krążkachach : Kory, Ani Dabrowskiej, Natalii Kukulskiej, Natalii Przybysz, Ani Rusowicz, Smolika, Reinaldo Ceballo,  Maryli Rodowicz, Edyty Bartosiewicz, Georginy Tarasiuk, Marii Sadowskiej, Izy Kowalewskiej, Marcina Olaka, Roberta Osama i innych równie wspaniałych. Stale współpracuje z czołowymi dj-ami polskiej sceny klubowej. Współtworzy zespoły m.in.  Ani Dabrowskiej i Bartka Krolika.

Szczegóły

Data:
2022-06-18
Godzina:
21:00 - 23:59
Close
Close