Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Devil’s Funk

2022-06-17 @ 21:00 - 23:59

W dniu 17 czerwca wstęp na Devil’s Funk w Restauracji Browar Bałtów tylko dla gości z biletem na koncert Happysad. Browar jest częścią miasteczka festiwalowego.

😈 Devil’s Funk, to weekendowe wieczory z płytami winylowymi prowadzonymi przez DJ-ów związanych z kolektywem Soul Service w Browarze Bałtów.

Z oryginalnych winylowych krążków, na żywo miksować będą w każdy piątek i sobotę weekend DJe związani z kolektywem Soul Service. Muzyczny styl Soul Service to clash funkowych rytmów, jazzowych sekcji dętych z elementami boogie i disco a czasem rocka.

Każdy wieczór poprowadzi jeden z członków Soul Service, lub zaprzyjaźniony z kolektywem DJ, grający w podobnym stylu z płyt winylowych. W wyjątkowe wieczory w towarzystwie DJa wystąpi też improwizujący artysta muzyk.

Serdecznie zapraszamy, również do tańca, szczególnie po degustacji bałtowskich piw. 🍻

Kto zagra:
Cpt. Sparky (Michał Lipka)
Trąbka – Rafał Gańko

Cpt. Sparky to klubowy warszawski DJ, członek kolektywu Soul Service (znanego z kompilacji „Polish Funk”, wydanych przez Polskie Nagrania na CD i winylu). Cpt. Sparky wraz z Burnem Reynoldsem prowadził audycję autorską w Chillizet. Cpt. Sparky w 2015 roku wystąpił z autorskim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą” dla 20 tys osób wraz z Urszulą Dudziak, Haliną Frąckowiak i Anią Rusowicz; poza tym na „Żywiec Męskie Granie”, był rezydentem w 2017 „Hali Koszyki” regularnie gra w Warszawskich klubach Spatif, BARdzo Bardzo, Zamiesznie, Bar Studio, Kita Koguta i paru tysiącach imprez klubowych i firmowych od Tokyo, Londyn, Berlin przez Tel-Aviv po Shanghaj. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.
Jest współautorem „Polish Funk” i autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton. Najnowsza kompilacja Cpt. Sparkiego to krążek z polską jazzową Bossa Novą „Fly me to Brazil” wydany przez Warner Polska. Płyta jest jeszcze w sprzedaży. 

Rafał Gańko– Trębacz i aranżer.  Muzyk który łączy i  porusza się w różnych stylach  muzycznych.  

Współpracował z zespołami i artystami takimi  jak: Village Kollektiv grający folk, electronic, electro-folk, alternative. Zespół nagrał płytę „Motion Rootz Experimental 2006” oraz „EP 2009″ i ostatnio wydany krążek ”Subvillage Sound 2010”. Osiągnięciami tego zespołu były liczne występy na koncertach i festiwalach, między innymi Opener Festival, Reggae nad Wartą, Re-Wizje i wiele innych.

Mess Rapper – nagrany utwór i teledysk pod tytułem „Zdrada” z płyty „Ten typ Mess”, z zespołem Komety – nagrania studyjne do płyty „Via Ardiente”, z Lao Che – występy na festiwalach Opener Festival, Przystanek Woodstock, Off-Festival i innych, nagranie gościnne na płycie winylowej pod tytułem „Gospel” oraz wydane DVD Przystanek Woodstock 2008, z Riverside – gościnne koncerty i nagranie na płycie pod tytułem „Anno Domini High Definition”, z Frutti di Mare – nagranie na płycie „Frutti di Mare”,  z Praczasem – nagranie na płycie „Sulphur Phuture”. Goscinnie wystąpił na płycie Pablopavo i Praczas – „Głodne Kawałki” z sekcją dętą. Współpracował z Natalią Przybysz w projekcie Janis Joplin, a także muzykował ze Stanisławem Sojką. Obecnie gra w grupie Warsaw Afrobeat Orchestra. Zespół ma na koncie płytę winylową i c d ”Wendelu” oraz „Man Is Enough wydaną przez Ubiquity Recordings. Obecnie gra i współpracuje z Anią Rusowicz.

 

Details

Date:
2022-06-17
Time:
21:00 - 23:59
Close
Close