Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Devil’s Funk Cpt. Sparky

21 stycznia @ 19:00 - 23:59

Zapraszamy do Restauracji Browar Bałtów — w dalszym ciągu możecie posłuchać muzyki na żywo z płyt winylowych. W tę sobotę za konsoletą zobaczycie niezastąpionego Dj Cpt. Sparkiego

Polish Funk

Winyloteka z największymi przebojami Polish Funk. Browar Bałtów to jedynie miejsce w regionie, gdzie usłyszysz właśnie muzyczne przeboje tego gatunku muzycznego z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 19:00.

devil's-funk-

 

Dj Cpt. Sparky

Prowadził swoją autorską audycję w radiu Chillizet. W 2015 r. wystąpił ze swoim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą”. Na scenie mogliście zobaczyć go z Haliną Frąckowiak oraz Urszulą Dudziak. Swoimi przebojami bawił publiczność na takich eventach, jak: „Bal Dziennikarzy”, „Bal TVN”, pojawia się na imprezach klubowych oraz firmowych w Polsce i za granicą. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.

To współautor „Polish Funk” (https://www.youtube.com/watch?v=1e3-au0l6Rc&list=PLCA13E615A50B7370)  oraz  autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton.

 

Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
21 stycznia
Godzina:
19:00 - 23:59

Organizator

Browar Bałtów

Miejsce wydarzenia

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close