Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Guest Shift w Restauracji Browar Bałtów

2023-01-28 @ 18:00 - 23:00

Browar-Baltow-

Zapraszamy 28 stycznia (sobota) do Restauracji Browar Bałtów, gdzie odbędzie się Guest Shift. Za barem będziemy gościć Lordowy team marki Lord of Taste. Łukasza i Jakuba, którzy na ten wieczór przygotowali specjalną kartę koktajli bazujących na produktach LoT — w 100% naturalnych musach owocowych, tonikach czy lemoniadach.

Restauracja Browar Bałtów

To jedyne miejsce w regionie, gdzie możesz spróbować lokalnego piwa. Dodatkowo Szef kuchni zaprasza na wyjątkowe menu, idealnie komponujące się z piwnym trunkiem. W sobotę Ambasadorzy specjalnie dla Was będą serwować swoje autorskie koktajle.

  • Wydarzenie trwać będzie w godzinach 18:00 – 23:00

„Motto marki to Taste is a journey. W Lord of Taste smak jest najważniejszy, dlatego przez ostatnie lata porównywaliśmy, łączyliśmy i wybieraliśmy najlepsze składniki z całego świata. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom i stworzyć produkty, z których jesteśmy dumni. Niepowtarzalny i najlepszy smak powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych składników od lokalnych producentów, który tworzy produkty klasy premium”.

Devil’s Funk

Dodatkowo przypominamy, że 28 stycznia w Browarze Bałtów odbędzie się Devil’s Funk — cykliczne wydarzenie, podczas którego czekają na Was przeboje lat 70. 80. i 90. charakterystyczne dla soulu, jazzu. Muzyczne hity komplikacji Polish Funk zapewni Burn Reynolds.

Poznaj nowe smaki w Browarze Bałtów! – U nas pozytywnie się zaskoczysz.

Do zobaczenia!

 

 

Organizer

Browar Bałtów

Venue

Restauracja „Browar Bałtów”
Close
Close