Devil’s Funk w Browarze Restauracyjnym

2022-10-12

Jak spędzić sobotni wieczór? Najlepiej w towarzystwie znajomych przy smacznym, regionalnym piwku. A takie otrzymacie w Restauracji Browar Bałtów! Poza piwnym trunkiem czekają na Was nowe, przepyszne dania!

Devil’s Funk z Cpt. Sparky

Cpt. Sparky to klubowy warszawski DJ, członek kolektywu Soul Service (znanego z kompilacji „Polish Funk”, wydanych przez Polskie Nagrania na CD i winylu). Cpt. Sparky wraz z Burnem Reynoldsem prowadził audycję autorską w Chillizet. Cpt. Sparky w 2015 roku wystąpił z autorskim programem na jubileuszowym koncercie Stołecznej Estrady „Wianki nad Wisłą” dla 20 tys osób wraz z Urszulą Dudziak, Haliną Frąckowiak i Anią Rusowicz; poza tym na „Żywiec Męskie Granie”, był rezydentem w 2017 „Hali Koszyki” regularnie gra w Warszawskich klubach Spatif, BARdzo Bardzo, Zamiesznie, Bar Studio, Kita Koguta i paru tysiącach imprez klubowych i firmowych od Tokyo, Londyn, Berlin przez Tel-Aviv po Shanghaj. Jego styl nierozłącznie związany jest z płytami winylowymi.
Jest współautorem „Polish Funk” i autorem wielu innych kompilacji wydanych na CD i płycie winylowej przez Polskie Nagrania, Warner, Emi/Pomaton. Najnowsza kompilacja Cpt. Sparkiego to  krążek z polską jazzową Bossa Novą „Fly me to Brazil” wydany przez Warner Polska. Płyta jest jeszcze w sprzedaży.  

Zobacz: Nowe Smaki w Restauracji Browar Bałtów.

Close
Close