Restauracja Browar Bałtów wśród najlepszych polskich burgerowni!

2023-03-27

Radość i duma — takie emocje towarzyszyły nam podczas pierwszej edycji GASTRO TARGÓW SMAKKi w warszawskim EXPO XXI.

RESTAURACJA BROWAR BAŁTÓW W NAJLEPSZEJ 10-TCE

Misją wydarzenia jest m.in. dążenie do tego, aby polski rynek gastronomiczny był jednym z wyróżniających się rynków horeca w Europie w kwestii jakości i wielkości oferowanych produktów i usług. A także wspieranie kultury jedzenia poza domem.

Browar Bałtów

Nasza restauracja wzięła udział w konkursie i odniosła ogromny sukces — została objęta globalnym programem partnerskim Heinz Selection. Wszystko to miało miejsce 25 marca 2023 r. wtedy też warszawska publiczność, mogła skosztować naszego rzemieślniczego piwka. Browar Bałtów wziął udział w Warszawskim Festiwalu Piwa. Więcej o Festiwalu.

Szef Kuchni zakwalifikował się do ostatniego etapu zmagań, podczas którego 20 -stu finalistów miało za zadanie przygotować sztandarowego burgera z wybranym sosem firmy Heinz. Podczas konkursu pod uwagę brany był oczywiście poza smakiem, wygląd dania oraz sposób pracy kucharza.

Co więcej, burgery oceniane były przez zespół ekspertów, a wśród nich pojawił się m.in. bloger i influencer (Maciej Je).

Już niedługo w naszej restauracji pojawi się mistrzowski burger, a tymczasem przypominamy, jakich burgerów możecie zasmakować w naszej restauracji.

Close
Close