Jesień w Browarze

2023-09-21

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza sezon na dynię i warzywa korzeniowe! Od 23 września zapraszamy na nowe menu sezonowe – Jesień w Browarze.

Szef kuchni Mariusz Jamroszczyk wraz ze swoim zespołem skomponował niepowtarzalne dania, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

W jesienne dni idealnie sprawdzają się zupy, dlatego przychodzimy do Was z nową propozycją jaką jest krem z pieczonego buraka, czyli Wywar Etny. Podawany z dodatkami takimi jak kozi ser, ocet malinowy i czarnuszka zaspokoi wasze kubki smakowe.

Jesień nieodłącznie kojarzy się z dynią, która królować będzie na talerzu również w naszej restauracji. Proponujemy zatem nową odsłonę podpłomyka, jaką jest Kwadra Księżyca. To podpłomyk dyniowy z kozim serem i orzechami. Nie zapomnieliśmy o deserze. Na wszystkich lubiących słodkości czekać będzie Łakoć Piwowara, czyli parfait dyniowe na bazie piwa APA, podawane z kruszonką z białej czekolady.

Napoje w jesiennej odsłonie przygotowali dla Was barmani. Na kawoszy czeka Latte Pumpkin. Natomiast miłośnicy drinków będą mogli spróbować Peak Sour na bazie Jack’a Daniels’a oraz Apple Ginger Fizz na bazie cydru jabłkowego.

Umilcie sobie jesień i odwiedźcie naszą restaurację. Do zobaczenia!

Menu sezonowe ,,Jesień w Browarze” obowiązuje od 23.09.2023 r.

Close
Close