Menu jesienno-zimowe

2023-11-09

Na zewnątrz coraz chłodniej, tym samym w naszej restauracji pojawiają się nowe rozgrzewające dania i napoje. Już od 10 listopada zapraszamy na wyjątkowe menu jesienno-zimowe.

Szef kuchni poleca

Zupy idealnie sprawdzają się na chłodne dni, dlatego przygotowaliśmy dla Was – Zupę Królowej Zimy. Jest to zupa z soczewicy na wędzonce, która świetnie rozgrzewa w jesienne wieczory. Na miłośników dań mięsnych czekać będzie Przysmak Piwosza, czyli biała kiełbasa podawana na puree ziemniaczanym. Smaki potrawy uzupełniają dodatki takie jak: chrzan, biała cebula, mix sałat oraz musztarda curry. W najnowszych daniach nie zabraknie słodkości. Mamy dla Was Smakołyk Pszczelarza, czyli brownie w towarzystwie choutney z gruszki i żurawiny, lodów waniliowych i orzechów włoskich.

Jesienno-zimowe napoje

Nic nie rozgrzewa tak dobrze jak gorące napoje – te przygotowali dla Was nasi baranami. Na tych, którzy stronią od alkoholu czekają zimowa herbata i czekolada na gorąco. Proponujemy Wam herbatę ziołowo-owocową podawaną w towarzystwie goździków, miodu i owocowych dodatków. Czekolada będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy uwielbiają słodkość – tę podkreślą dodatki takie jak bita śmietana i pianki marshmallow.

Z wizyty w naszej restauracji zadowoleni będą również wszyscy, którzy lubią napoje alkoholowe podawane na ciepło. W tym sezonie proponujemy Wam wino w trzech odsłonach:

  • Grzaniec Bałtowski (wino czerwone)
  • Grzaniec Wiśnia-Róża (wino czerwone)
  • Grzaniec Gruszka-Bez (wino białe).

Ponadto nie zabraknie naszego piwa podawanego na ciepło, a będzie to grzana APA. Wyjątkowe aromaty podkreślą dodatki takie jak syrop korzenno-cytrusowy, pomarańcz oraz cynamon. W karcie sezonowej znajdziecie również Irish Coffee.

Zapraszamy!

Close
Close