Browar Świątecznie

2023-12-06

Grudzień w pełni tym samym w naszym Browarze pojawiają się nowe pyszności. Zapraszamy na nową wkładkę sezonową – Browar Świątecznie.

W Bałtowie króluje zima, dlatego po szaleństwie na stoku bądź wizycie u św. Mikołaja zapraszamy do skosztowania nowości z menu sezonowego. Szalony Alchemik uwarzył nie tylko nowe piwo, dlatego proponujemy Wam Miksturę Alchemika. Jest to krem grzybowy podawany z kwaśną śmietaną i podpłomykiem.

Na tych, którzy będą chcieli jedynie coś przegryźć czekają przystawki. Śledź w śmietanie, czyli Zagryzka Baluthova oraz Przystawka Czarta – tatar wołowy podawany z idealnie dopasowanymi do niego dodatkami. Tym, którzy zgłodnieją nieco bardziej polecamy Frykas Komiwojażera, czyli Fish and Chips. Na deser przygotowaliśmy dla Was niezawodne brownie z lodami – Smakołyk Pszczelarza.

Niezmiennie w naszej restauracji czekają na Was napoje na ciepło – grzane piwo, wino czy czekolada na gorąco. Propozycji jest wiele, sprawdźcie je wszystkie w naszym menu.

Przypominamy, że na kranach dostępne jest najnowsze piwo uwarzone przez naszych Browarników. Michał i Mateusz we współpracy z Browarem Warszawskim przygotowali Szalonego Alchemika, Imperial Irish Red Ale. To trunek idealnie zbalansowany, który łączy sobie chmielową goryczkę i słody karmelowe. Piwo możecie zabrać ze sobą również do domu, dostępne jest ono w półlitrowej butelce.

Menu sezonowe Browar Świątecznie dostępne będzie do 23 grudnia. Zapraszamy!

Close
Close