Wiosna w Browarze

2024-04-10

Wiosna na dobre zawitała do Browaru Bałtów. Przed nami kolejne, ciepłe dni – to idealna okazja, żeby wybrać się na spacer do Bałtowa, a po nim ugasić pragnienie w murach naszej restauracji.

Wiosna na talerzu

Szef kuchni specjalnie na wiosnę serwuje soczyste krewetki w towarzystwie cytryny i sosu chimichurii. Na fanów włoskich przekąsek czeka natomiast chrupiąca bruschetta. Pomidory, szynka parmeńska i mozarella to idealne połączenie, które zachwyci Wasze podniebienia. Oczywiście nie zabraknie stałych pozycji z naszego menu – rozpływająca się w ustach golonka, a może delikatna sałatka? Czeka na Was cała paleta smaków!

Orzeźwiające koktajle

W ciepłe dni warto delektować się idealnie schłodzonymi napojami. W naszej restauracji czeka na Was najnowsze dzieło Mistrza Warzelnika – Hazy IPA. To idealnie zbalansowane piwo łączące nuty owoców tropikalnych z intensywną goryczką. Wiosenna aura obudziła pokłady kreatywności również u naszych barmanów, którzy przygotowali dla Was siedem autorskich kompozycji. Pachnąca Wiosna to nieoczywiste połączenie ginu z sokiem z limonki i pietruszką. A może skusisz się na Zielono Mi bazujące na mango i soku z ogórka? Jest w czym wybierać!


*menu sezonowe z koktajlami dostępne od 12 kwietnia.

Close
Close