Rezerwacja Halloween

taneczny-halloween-Browar-Baltow-
Halloween holiday celebration and party. Man with satan horns hold pumpkin. Devil smile with glass mug. Hipster demon drink beer on black background. Bad habits and addiction concept.
Ilość:

Taneczny Halloween w Browarze Bałtów! 29 października browarem zawładną przerażające postacie z horrorów. Wampiry, wilkołaki, czarownice i inne potwory! Wybierz swoje przebranie i wpadaj na iście przerażającą halloweenową imprezę. Zapewniamy najlepszą muzykę na żywo, niezawodnych barmanów i upiorną atmosferę! Zaczynamy o godzinie 20.00 i bawimy się do 3 rano. Strach się bać …ale warto tę noc spędzić z nami, bo będzie „strrrrrasznie” fajnie! Noc Horrorów w Browarze Bałtów – nie może Cię zabraknąć! Liczba miejsc ograniczona.

Gwarancje miejsca przy stoliku tylko po złożeniu wcześniejszej rezerwacji. Opłata 50 zł/oś. do wykorzystania w barze podczas imprezy.

INFORMACJE

  1. Składając zamówienie otrzymasz mailowe potwierdzenie z numerem zamówienia. 
  2. Potwierdzenie zamówienia NIE JEST jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji stolika. Prosimy o kontakt z restauracją tel. 518 692 074 powołując się na numer zamówienia.
  3. Numer zamówienia podaj również na miejscu w dniu imprezy. Otrzymasz opaskę eventową, która upoważni Cię do swobodnego wchodzenia i wychodzenia z restauracji Browaru Bałtów oraz otrzymasz talony na równowartość 50 zł, które będziesz mógł wykorzystać w barze.
Close
Close