Nadchodzi nowe!

2022-11-23

Weekend nowości w Browarze Bałtów oraz w restauracji browarnej. Browarnicy zapraszają na debiut piwnego trunku — stout. Przed nami świetnie zapowiadający się weekend, pełen mocnych wrażeń i aromatycznych smaków!

Nowe menu w Restauracji Browar Bałtów

Szef kuchni tym razem postawił na zróżnicowane menu. W karcie pojawią się dania, które idealnie komponować się będą z nowym trunkiem! Co pojawi się na talerzu?

Soczysty stek — sam wybierasz stopień wysmażenia, w naszej ofercie znajdziesz: Stek kowboja, czyli stek New York, a także stekozaur — stek z rostbefu. Steki podawane będą w zestawie z frytkami oraz sałatką.

Miłośnicy klasycznego burgera będą mieli okazję spróbować naszego Cheeseburgera. 🍔 W menu znajdziecie także: burger roślinożercy, serwowany z hempeat. To wspaniała alternatywa dla mięsa z konopi. Jest soczysty smaczny, o czym przekonacie na miejscu 🙂 Proponujemy także chrupiące podpłomyki wegańskie — będzie kolorowo i smacznie!

Błędem byłoby, gdyby w naszym menu nie pojawiły się pieczone żeberka z sosem BBQ. Podawane będą w zestawie z frytkami oraz sałatką. A wszytsko to idelanie będzie komponować się ze stoutem 🍻

Na deser czekoladowy crème brûlée — uwieńczony warstwą skarmelizowanego cukru, jest prawdziwą rozkoszą dla naszych kubków smakowych

Close
Close