Dzień Burgera z Heinz

2023-05-25

Świętuj razem z nami Dzień Hamburgera! W naszej restauracji możecie spróbować soczystych i intensywnych w smaku burgerów. 28 maja czeka na Was CHILI HEINZ BURGER.

Odkryj zjednoczone „smaki” Ameryki

Poza burgerami znajdującymi się w naszej karcie menu będziecie mogli skosztować Burgera CHILI HEINZ. Dzięki współpracy z Heinz możecie cieszyć się smakiem burgera charakteryzującego się pikanterią. „Chilli jest gwiazdą tego przepisu, jako warzywo stanu Nowy Meksyk. Rośliny chilli uprawiane w Nowym Meksyku cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ tamtejsze warunki upraw tworzą wspaniały smak, jędrność i wytrzymałość, które trudno jest osiągnąć gdzie indziej”.

Składniki burgera: (tostowa bułka brioche, papryczki jalapeno, biała cebula, ser chilli, burger wołowy).

Burger w promocji!

  • 10 zł taniej na burgera CHILI HEINZ z kodem „MACIEJJEHEINZ”.
  • Promocja trwa od 28 maja przez 7 dni

Ważne:

Promocja obowiązuje na burgery: CHILI HEINZ oraz BURGER SZERYFA!

Dzień burgera w Restauracji Browar Bałtów

Zrobi się naprawdę amerykańsko. A to za sprawą naszych burgerów i steków. Wybierając burgera, polecamy kierować się kwestią ulubionych smaków. W naszej restauracji znajdziecie ich wiele, my polecamy – Burger Szeryfa, który otrzymał nagrodę jednego z najlepszych!

Więcej o Burger Szeryfa – najlepszy burger w Polsce.

Znajdziecie także nowość w pozycji Moab Burger – to opcja zalej burgera serem. Tradycyjny burger, którego możecie rozszerzyć o dodatkowe składniki. Pamiętajcie, że wszystkie nasze burgery podajemy w zestawie z frytkami.

Close
Close