Świętuj z nami 1 urodziny Browaru Bałtów

2023-05-29

1 urodziny Browaru Bałtów zbliżają się wielkimi krokami. Zapraszamy do wspólnego świętowania już 16-18 czerwca 2023 r.

1 urodziny Browaru Bałtów

Kiedy? 

16-18 czerwca 2023 r. 

Czeka na Was smaczny weekend, a to za sprawą wyjątkowych dań, które powstaną specjalnie na tę okazję. Szef kuchni zadba o to, aby składniki idealnie komponowały się z piwnym trunkiem.

W sobotę o 20:00 zapraszamy na wyjątkowy tort butelkowy! A ozdobią go butelki pilsa z 100 warki! Wszyscy uczestnicy będą mogli spróbować tego zacnego urodzinowego trunku.

Menu urodzinowe

Przystawka: Łosoś wędzony z grilla, rabarbar ,mix sałat z miodowym winegret
Zupa: Chłodnik z mango, granita cytrynowo – ogórkowa 
Danie główne: Policzki wołowe sos własny, puree chrzanowe, karmelizowana botwinka w jabłkach
Deser: Lody na ciemnym piwie, kruszonka z białej czekolady kawior jagodowy

Zwiedzanie linii produkcyjnej

Linia produkcyjna Browaru Bałtów to prawdziwy raj dla fanatyków piwnych trunków. Tu można zobaczyć proces powstawania rzemieślniczego piwa. A wszystko to dodatkowo wzbogacone jest o komentarz głównych piwowarów. 
Zwiedzanie browaru dla wszystkich chętnych w zupełności za darmo! Warto zaznaczyć, że zwiedzanie odbywać się będzie o 17:00 i 18:00 (16-18 czerwca). Browarnicy zabierają ze sobą grupę liczącą maksymalnie do 20 osób. Chętni będą mogli zapisać się w dniu wydarzenia przy barze.
Zapisy będą prowadzone w dniu wydarzenia przy barze. Każdy uczestnik zwiedzania otrzyma pamiątkowy urodzinowy dyplom!

Muzycznie w Browarze Bałtów

W piątkowy wieczór o urodzinowy nastrój zadba DJ Gomezzz. Dzięki niemu pewnie wielu z Was poderwie się od stolików. Spontaniczne tańce mile widziane!
Natomiast w niedzielę zapraszamy na muzyczne wieczory z muzyką na żywo — Devil’s Funk. Za konsoletą — Burn Reynolds. To on zadba o wyjątkowy muzyczny klimat podczas wydarzenia.

Nowy trunek — Porter Bałtowski

Urodziny Browaru to idealna okazja, aby spróbować nowego piwnego trunku! Wydajemy edycję limitowaną portera, która będzie charakteryzować się ciemną barwą oraz wysoką objętością alkoholu – 8,4%.

Rozpoznawalne będą nuty palonego karmelu, herbatników oraz pieczywa razowego. Wyczuwalne będą także delikatne nuty dojrzałych, suszonych owoców (wiśnie, śliwiki, czereśnie, rodzynki). Goryczka nie gra tutaj pierwszoplanowej roli – pochodzi z polskich odmian chmielu Marynka i Lubelski.

Bądź razem z nami w ten wyjątkowy weekend! Czeka na Was niezwykły wystrój i świeże piwko prostoi z tanka.

Close
Close