Muzyczne Lato w Browarze Bałtów

2023-07-27

DJ Gomezzz i Jacek Bieda w Restauracji Browar Bałtów? To może oznaczać tylko jedno – kolejny weekend z cyklu Muzyczne Lato przed nami.

Muzyczne doznania..

jak co tydzień zapewnią Wam niezawodni DJ Gomezzz i Jacek Bieda. W piątek za sterami pierwszy z nich zagra dla Was remixy disco i największe hity muzyki klubowej. Mamy nadzieję, że z Waszym udziałem parkiet tego dnia będzie tak gorący jak letnie popołudnia. Sobota, tak jak co tydzień upłynie pod znakiem muzyki w klimacie pop. O dawkę dobrych rytmów i atmosferę zadba niezawodny Jacek Bieda – redaktor Radia Ostrowiec.

muzyka na żywo w Browarze Bałtów

Piątkowe Trio

O rozmowy nie tylko przy piwie zadbają nasi barmani. Piątek ponownie upłynie pod znakiem Piątkowego Trio – czyli promocji 2+1 na drinki. Spróbujecie wariacji na bazie naszych piw? Wilcza Wataha, Smoczy Przysmak, a może Kowbojski Popis – to tylko niektóre z naszych piwnych koktajli. Na tych, którzy stawiają na sprawdzone i dobrze znane smaki, czekać będą klasyczne drinki. Wśród nich m.in: Pornstar Martini, New York Sour czy Gimlet. Z przyjemnością przygotujemy Wam również koktajle bezalkoholowe.

Na wszystkich, którzy zgłodnieją czekać będą specjały przygotowane przez naszego szefa kuchni. Chrupiąca golonka lub lekka sałatka – każdy znajdzie coś dla siebie.

Do zobaczenia w Łodzi!

Dla wszystkich miejscowych i turystów nie zabraknie atrakcji w naszej restauracji. Dobrą informację mamy również dla tych, którzy w najbliższy weekend wybierają się na 600-lecie Łodzi, ponieważ właśnie tam w dniach 28-30 lipca na odcinku ul. Piotrkowskiej przy pasażu Schiller, będziemy czekać na Was z chłodnym piwem.

Na kranach dostępne będzie sześć rodzajów naszego piwnego trunku: Lager, Pils, APA, Miodowo-Propolisowe, Stout i Pszeniczne. Natomiast na wszystkich preferujących wersję bezalkoholową czekać będzie napój słodowy 0% OFF-ROAD.

Close
Close