Tydzień pełen promocji

2023-08-07

Lato w pełni, a w restauracji Browar Bałtów nie brakuje gorących promocji. Zapraszamy Was do skorzystania z wyjątkowych okazji, które przygotowaliśmy.

tydzień pełen promocji w BB

Dawka promocji każdego dnia

Poniedziałek upłynie pod znakiem promocji dla najmłodszych. Tego dnia kupując dowolną pozycję z menu dziecięcego, deser lodowy otrzymacie 20% taniej. W menu dziecięcym znajdują się m.in takie przysmaki jak: Kanapka Pterozaura czy Uczta u Jurasia. Dzień Burgera to hasło przewodnie we wtorki. Właśnie wtedy przy zamówieniu MOAB Burgera, wybrane piwo lane 0,5l kupicie za 9 zł. Nie zapomnieliśmy o tych, którzy preferują dania bezmięsne. W środy podpłomyk leśny w zestawie z lemoniadą grejpfrut-rozmaryn otrzymacie za 36 zł.

A to dopiero początek..

Bo w czwartek czeka na Was Zgrany Duet. Tego dnia kupując dwa dania główne (do wyboru Smoczy Udziec lub Stek Kowboja), dwa piwa 0,5l otrzymacie w cenie jednego. Do chrupiącej golonki idealnie sprawdzi się pils – Serce Smoka, natomiast ze stekiem świetnie komponuje się lager – Czarcia Stopka. Piątek niezmiennie upłynie pod znakiem Piątkowego Trio, czyli waszej ulubionej promocji 2+1 na drinki. W szerokiej karcie alkoholi z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru m.in: Gimlet, Rześkie pobudzenie czy Italiano Vero.

Weekend dla aktywnych

Na wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną w soboty i niedziele czekać będzie specjalna oferta. Jeśli przyjechałeś do Bałtowa rowerem, skorzystałeś ze spływu kajakowego lub wypożyczalni, możesz odebrać voucher upoważniający do udziału w promocji. Za okazaniem vouchera w restauracji Browar Bałtów otrzymacie rabat -20% na lemoniady, smoothie czerwone lub napój słodowy OFF-Road. Voucher do odbioru: w kasie kajaki, ogródku Browaru oraz kasie wypożyczalni.

tydzień promocji weekend
Close
Close